• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Szkoła Podstawowa nr 54
im. Kornela Makuszyńskiego
w Łodzi

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

ETR Tekst łatwy do czytania2 

Szkoła Podstawowa nr 54 w Łodzi usytuowana jest przy ul. Wróbla 5 w Łodzi.

1. Budynek szkoły mieści się przy ul. Wróbla 5. Główne wejście usytuowane jest na poprzecznej ścianie mieszczącej się pomiędzy ulicą Wróbla a Pawia. Jest ono ogólnodostępne w godzinach pracy szkoły.

2. Do budynku prowadzi 6 stopni, po prawej stronie schodów na ścianie umieszczona jest metalowa poręcz ułatwiająca wejście. Po pokonaniu stopni należy kierować się do środkowych drzwi pomiędzy 2 a 3 filarem, które otwierane są ręcznie. Po przejściu przez te drzwi wchodzimy do niewielkiego korytarzyka, gdzie znajdują się 3 pary oszklonych drzwi również kierujemy się do środkowych, które podobnie jak poprzednie otwierane są ręcznie. Po ich otwarciu wchodzimy do holu głównego w którym znajdują się ławki dla rodziców oczekujących na dzieci.

3. Po pokonaniu trzech stopni w holu przechodzimy na korytarz, gdzie po prawej stronie znajduje się: sekretariat wraz z gabinetem dyrektora, dyżurka, gdzie umieszczony jest podgląd monitoringu obejmujący wejście główne oraz teren wokół szkoły, gabinet pedagoga, kierownika administracyjnego oraz toaleta, a po stronie lewej korytarza znajduje się stołówka oraz świetlica.

4. Budynek składa się z pięciu kondygnacji – piwnicy, parteru oraz 3 pięter. Aby dostać się na każde piętro należy pokonać schody umieszczone po obu stronach korytarza.

5.W budynku brak jest wind, pochylni, podjazdów, platform, informacji głosowych, pętli indukcyjnych itp.
6.Przed budynkiem znajduje się mały parking bez wydzielonego miejsca dla osoby niepełnosprawnej.

7.Dyrektor placówki wyraża zgodę na wstęp z psem asystującym w szczególnych przypadkach.
8.Brak możliwości z korzystania z tłumacza języka migowego na miejscu lub on-line. 

facebook

facebook

facebook