• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Szkoła Podstawowa nr 54
im. Kornela Makuszyńskiego
w Łodzi

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

W dniu dzisiejszym miało miejsce bardzo ważne wydarzenie – Pierwszoklasiści zostali pasowani na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły – Szkoły Podstawowej nr 54 im. Kornela Makuszyńskiego w Łodzi.  Ślubowanie klas pierwszych to niezwykła uroczystość szkolna, na którą pierwszoklasiści oczekują z wielką niecierpliwością. Jest to ogromne przeżycie nie tylko dla dzieci ale również dla ich rodziców i nauczycieli.  Odświętnie ubrani i bardzo przejęci, zebrali się wraz z rodzicami w sali gimnastycznej. Ceremonia ślubowania dostarczyła pierwszakom niezapomnianych przeżyć, rodzicom wiele wzruszeń, a nauczycielom dumy i radości z nowo przyjętych uczniów. Akademia rozpoczęła się przedstawieniem który przygotowali specjalnie na ten dzień uczniowie klasy trzeciej pod kierunkiem pani Violetty Szatkowskiej oraz pani Katarzyny Kujawy. Mamy nadzieję, że każdy dzień w naszej szkole przyniesie naszym pierwszoklasistom wiele radosnych chwil.

 

 

 

 

facebook

facebook

facebook