W dniu 13 października w godzinach 15.00-17.00 zapraszamy na PIKNIK "Jesień, jesień dary niesie".
Na pikniku moc atrakcji - trampolina, grill, ciasta, loteria fantowa, prace plastyczne, konkursy sportowe itd.
Osoby, które mają gadżety na loterię fantową poproszę, aby przynosiły do sali 38.
Poproszę o przynoszenie również do szkoły kasztanów i liści. Będziemy je wykorzystywać na pikniku.
Zapraszamy do wspólnej zabawy.




